MÖBLER / Bord / Bord 5572657

nr 557 2657

Bord

1 par 1890-tal, längd: 64, djup: 40, höjd: 75

Kondition: Normalt bruksslitage

måndag 8 december 2008
kl 17:26:52

Superellipsbordet